Від громади залежить багато

09.08.2016, 08:55
86 Переглядів

Під час засіданя Тернопільського прес-клубу піднімали таку важливу тему, як роль місцевих громад в адаптації та соціальній інтеграції вимушених переселенців. Про зроблене в цьому плані їхніми організаціями розповіли, зокрема, заступник голови правління ТМЖК “Відродження нації» Марина Пасєчник, керівник “Молодіжного центру розвитку “МІСТ” Христина Біла, представник тернопільського міського осередку Спілки Української Молоді в Україні Леся Голик. Про проект підтримки переселенців, що реалізовується за кошти Євросоюзу Тернопільською міськрадою, мав розповісти її представник, однак обставини завадили йому прийти цього разу.
Відтак учасники зустрічі торкнулися проблем ВПО, дотичних до обговорюваної теми. Одну з них коротко охарактеризувала заступник голови правління ТМЖК “Відродження нації» Марина Пасєчник : «Ще не належному рівні соціальна відповідальність бізнесу, немає самого розуміння важливості цієї справи». А присутня на круглому столі радник Міністра соціальної політики України з питань внутрішньо переміщених осіб Ірина Жигунова зауважила, що заспокоюватися на вже зробленому аж ніяк не можна. « Незабаром почнеться холодна пора, багато людей звертаються до мене за найнеобхіднішим, і я не знаю, що з цим робити. Адже всі гуманітарні програми в області згорнуто через те, що кількість внутрішньо переміщених осіб на Тернопільщині невелика у порівнянні з центральними областями та тими, що прилягають до зони АТО», – зазначила вона.
Детальніший матеріал з круглого столу «Роль місцевих громад в адаптації та соціальній інтеграції вимушених переселенців» буде опубліковано пізніше.
Захід відбувся в рамках проекту «Створення на базі Тернопільського прес-клубу комунікаційного майданчика для покращення адаптації та соціалізації внутрішньо переміщених осіб в місцевих громадах” за підтримки Фонду сприяння Демократії Посольства США в Україні.

09.08.2016, 08:55
86 Переглядів