В громадах дізнаються, як протидіяти торгівлі людьми

17.09.2018, 17:18
29 Переглядів

На Тернопільщині стартував проект, спрямований на підсилення спроможності об’єднаних територіальних громад у сфері протидії торгівлі людьми, який здійснює відома громадська організація «ТМЖК «Відродження нації» за підтримки представництва Міжнародної організації з міграції в Україні, Агенства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства закордонних справа, торгівлі й розвитку Канади (DFATD) та Міністерства закордонних справ Норвегії. Схожі проекти реалізовувалися організацією і раніше, але тоді діяльність стосувалася представників органів виконавчої влади, служб у справах дітей та  персоналу державних дитячих закладів опіки і піклування. Цього ж разу вся увага буде скерована на підвищення рівня обізнаності щодо повноважень у сфері протидії торгівлі людьми саме працівників органів місцевого самоврядування та територіальних громад.

   В рамках реалізації проекту передбачені, зокрема, інформаційні акції, заходи  з обміну досвідом, тренінги та круглі столи. Особливістю ж є організація виїзних мобільних консультаційних пунктів, мета роботи яких –  попередження такого проблемного явища, як торгівля людьми. Планується також  створення електронного довідника з відповідної тематики.

   Новий проект покликаний допомогти як особам з-поміж населення області, що є вразливими щодо потрапляння у ситуації, пов’язані з торгівлею людьми, так і фахівцям та спеціалістам об’єднаних територіальних громад.

17.09.2018, 05:18
29 Переглядів