В трьох областях України журналістів вчитимуть спостерігати за виборами

05.07.2012, 11:57
38 Переглядів

У Тернопільській, Хмельницькій та Чернівецькій областях розпочато реалізацію проекту «Місцеві засоби масової інформації і виборчі комісії у виборах 2012 року». Проект ініційовано трьома громадськими організаціями: Буковинським центром виборчих технологій, Тернопільським прес-клубом та Хмельницьким обласним осередком ВГО «Комітет виборців». Проект підтриманий Фондом сприяння демократії Посольства США.

Метою проекту є мобілізація представників місцевих засобів масової інформації (журналістів, кореспондентів, редакторів друкованих видань та теле-, радіопрограм) в трьох областях (Тернопільській, Хмельницькій та Чернівецькій) з метою залучення їх до висвітлення діяльності місцевих виборчих комісій в період виборчої кампанії 2012 року, доступу місцевих засобів масової інформації та громадян України до публічної виборчої інформації (відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Під час реалізації проекту буде проведено шість навчальних семінарів (в трьох проектних областях) для представників місцевих ЗМІ з основ нового виборчого законодавства та з питань висвітлення діяльності виборчих комісій в день голосування. Також планується організувати діяльність шести мобільних моніторингових груп журналістів місцевих ЗМІ з метою отримання публічної інформації від виборчих комісій (щодо виборчої діяльності), інформації про порушення прав виборців, обізнаності громадян України із своїми виборчими правами.

05.07.2012, 11:57
38 Переглядів