Голосування на Тернопільщині – надзвичайних порушень немає

25.10.2015, 21:26
68 Переглядів

Голосування на Тернопільщині проходить спокійно, повідомили представники  правоохоронних органів, полічних партій, спостерігачі від громадських ороганзацій. Усі виборчі дільниці працюють у штатному режимі.
Станом на 18:00 год. в Тернопільській області проголосувало майже 50%  виборців.  Ексцесів чи серйозних (системних) порушень спостерігачами не виявлено. Зафіксовані випадки видачі бюлетенів громадянам, які не пред’явили комісії паспорт. Такі випадки не мали масового характеру. Правоохоронці зафіксували випадок хуліганських дій одного з кандидатів на посаду сільського голови в Кременецькому районі, який своїми діями ображав дільничну виборчу комісію.

Зафіксовано помилку в прізвищі кандидата до Тернопільської міської ради, внесеного у бюлетень по виборчому округу №41 в м.Тернопіль. Також зафіксовано помилку у по-батькові кандидата до Микулинецької селищної ради Теребовлянського району. Ряд суб’єктів виборчого процесу на Тернопільщини скаржаться на орфографічні помилки у бюлетенях, а також на наявність в окремих випадках поліграфічного браку. Кандидат в депутати Тернопільської обласної ради, депутат Тернопільської облради від ВО “Свобода”, співробітник Тернопільської облдержадміністрації Володимир Бобко оприлюднив на власній сторінці в мережі Фейсбук виборчий бюлетень з проставленою ним позначкою за себе як кандидата.

25.10.2015, 09:26
68 Переглядів