Громада міста «за» створення духовно-мистецького центру

08.08.2012, 11:44
119 Переглядів

На засіданні Тернопільського прес-клубу обговорювалося питання підтримки побудови духовно-мистецького центру для обдарованих дітей. Підтримати таку ініціативу прийшли представники громадських організацій міста. Зокрема, Ярослав Чорнозуб (благодійний фонд «Рідний край»), Рустам Ергешов (ГО «Файне місто»), Михайло Андрунців (Всеукраїнського об’єднання ветеранів), Наталя Скрипець (Асоціація правників України). Загалом до Руху на підтримку будівництва духовно-мистецького центру для обдарованих дітей та молоді вже входить 20 громадських організацій. «Це дуже хороша справа. Ми є представниками людей похилого віку, яких тішить те, що є люди не байдужі до талановитих дітей, але з обмеженими можливостями», – сказав Михайло Андрунців заступник голови Тернопільського відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів.

«Вже близько 200 дітей навчається у різних мистецьких студіях, гуртках. Дякувати Богу, що є люди, які підтримують таких дітей. Ми, у свою чергу, також долучаємось до цього проекту:   члени  нашої громадської організації приходять і допомагають дітям», –  розповів Рустам Ергешов, голова МГО «Файне місто».

«Наші діти, наша молодь – дуже активні. Їх треба заохочувати до творчості. На жаль, у школах цієї самореалізації дитині, особливо із обмеженими можливостями, не можуть дати. А вони вкрай потребують мати шанс себе реалізувати, стати повноцінним членом суспільства»,  – підкреслила Наталя Скрипець, представник Асоціації правників України.

«На жаль наша держава не може опікуватися дітками, які мають таланти. Громада повинна зайнятися цими питаннями, і хвала, що дух меценатства є у представників компанії «Добробуд». Чудово, що такі ініціативи підтримують не лише громадські організації, а й духовенство», – додав Ярослав Чорнозуб.

08.08.2012, 11:44
119 Переглядів