Депутати Тернопільської обласної ради запідозрили, що гроші з Києва прийшли на провладних агітаторів

20.06.2012, 15:47
81 Переглядів

Сесія Тернопільської обласної ради не перерозподілила 12 мільйонів гривень, які надійшла з державного бюджету. Призначені кошти на цільову дотацію місцевим бюджетам для додаткового залучення  до структур соціальних служб 377 тимчасових соціальних працівників.  Депутати облради у цьому побачили чергову аферу Банкової та спробу партії влади за державні кошти найняти агітаторів на вибори до Верховної Ради. «Ці соцпрацівники будуть виконувати роль агітаторів від партії влади. Зарплата їм передбачена приблизно на тисячу гривень вища за ту, яку мають люди, що постійно працюють в соціальній сфері. Звідки така щедрість при величезній «дірці» у державному бюджеті? Чому ці нові робочі місця не створювалися на початку року, а саме перед виборами? Запитання риторичні», – сказав голова облради Олексій Кайда. Його підтримали депутати від демократичних партій. «Соціальні працівники» забезпечуватимуть  необхідне для влади голосування своїх підопічних та їхніх родин. Таким чином  Партія регіонів, розширюючи штат соціальних служб, створює для себе агітаційну мережу, яка буде оплачуватись бюджетними коштами», – говорили депутати.

Представники депутатського об`єднання «Стабільність та реформи» (Партія регіонів, Блок Литвина, майже усі з Єдиного центру) голосували «за» перерозподіл коштів та створення «нових робочих місць». Однак, рішення прийняте не було.

Депутати  зажадали вивчити питання, чи насправді Тернопільщині потрібно ще майже 400 соціальних працівників. Висловлювалися також думки про те, що ці кошти на створення нових робочих місць можуть бути направлені у райони вже після виборів.

20.06.2012, 03:47
81 Переглядів