Добкін – головний замовником джинси в інтернет-ЗМІ під час президентської передвиборчої кампанії

02.06.2014, 15:42
66 Переглядів

Кожен п’ятий матеріал з ознаками прихованої політичної реклами в інтернет-ЗМІ був на користь кандидата в президенти від Партії регіонів Михайла Добкіна. Такими є результати моніторингу, що провів ІМІ у квітні-травні 2014 року.

Не дуже відстають Петро Симоненко — 18% та Юлія Тимошенко — 16%. На користь переможця президентських перегонів Петра Порошенко було розміщено 13% матеріалів з ознаками замовлення.

Головними меседжами передвиборчої кампанії Михайла Добкіна в інтернет-ЗМІ стали збільшення повноважень регіонів, вимога припинити АТО та сісти за стіл переговорів з «всіма сторонами конфлікту». Петро Симоненко піарився в основному на тиску на себе та Компартію України, а також на страшилках про «Правий сектор». Юлія Тимошенко активно просувала свої думки щодо вступу Україну в ЄС та НАТО, а також відмову від російського газу.

«Варто відзначити, що кандидат Валерій Коновалюк, який за результатами перегонів набрав лише 0,38% голосів виборців, джинси в інтернет-ЗМІ розмістив 10% від загальної кількості замовних матеріалів. Також здивувала Наталія Королевська, яка навіть після зняття своєї кандидатури з президентських виборів продовжила активно джинсувати і на її користь було розміщено 6% матеріалів з ознаками замовлення», — зазначає експерт ІМІ Олена Голуб.

Найбільше публікацій з ознаками джинси експерти виявили в інтернет-виданні «Обозреватель», менше — в «УНІАН» та LB.ua, не виявлено джинси у виданні «Ліга.net».

Детальніше можна ознайомитись за посиланням.

Нагадаємо, згідно моніторингу всеукраїнських друкованих видань за квітень 2014 року, головними замовником політичної джинси були Юлія Тимошенко та Сергій Тігіпко. Детальніше можна прочитати за посиланням.

02.06.2014, 03:42
66 Переглядів