Допоможіть безпритульним тваринам

24.02.2016, 09:32
225 Переглядів

Проблема безпритульних тварин є гострою в усій України. Тернопіль – не виняток. Частково на території нашої області її вирішує товариство «Зооцентр», що знаходиться у Дичкові Тернопільського району. До його компетенції належить стерилізація собак та піклування про них після операцій, допомога пораненим, скаліченим, вагітним тваринам. Працівники виїжджають на виклики і транспортують їх до приватної клініки. «Кошти ж на лікування збирає громадська організація «Ноїв ковчег», вона ж шукає господарів для вже здорових собак, – розповідає директор «Зооцентру» Ірина Тареєва. – До наших обов’язків це не входить, але ми співпрацюємо з волонтерами, які цим займаються. Наразі в «Зооцентрі» знаходиться 60-65 собак. На одну з бюджету виділяється близько 40 гривень на місяць, що при нинішніх цінах, зрозуміло, недостатньо, проте є багато людей, котрі допомагають коштами чи продуктами. Власник однієї пекарні, наприклад, погодився віддавати сухий хліб, який додають собакам до каші. Однією з головних наших проблем є мала кількість вольєрів. Не так давно добудували ще 9, але до них ще потрібні хвіртки, стяжку зробити, і ще зо 20 облаштувати. Є й проблеми іншого характеру. Нерідко до нас звертаються люди з районів, які хочуть гуманно регулювати кількість безпритульних тварин, а ми юридично не вправі їм допомогти, оскільки наш «Зооцентр» фінансується міською радою. Тож необхідно поставити всіх тварин на облік, і створювати ідентичні центри по всій області».
Кілька днів тому на сторінці ГО «Ноїв Ковчег» у Facebook з’явилося тривожне повідомлення: «В центрі стерилізації в Дичкові кризова ситуація з харчами! Якщо хтось має прямі виходи на бійні, гуртові продажі або магазини, будь ласка, напишіть волонтерам. Можливо, хтось зможе купувати хоч би по пару кілограмів м’яса і каш – передавати можна кожний день службовою машиною, яка їздить на об’єкт. Ми обов’язково вийдемо з скрутної ситуації, але потрібен час, а поки що дуже просимо вашої підтримки!». Якщо хтось з читачів хоче допомогти безпритульним тваринам, то ось реквізити для перерахування коштів:
картка Приватбанку 51 68 75 73 01 83 69 48 на ім’я Кошельовської А.Ю. (керівник організації);
система PayPal: olesya80@gmail.com (волонтер організації). Будь ласка, у платежі робіть примітку “Для “Ноєвого Ковчегу”.
Телефони для довідок: 067-351-72-45, 098-234-24-89.

Ірина Марчук
Фото з сайту ГО «Ноїв Ковчег»

pes3

pes2

24.02.2016, 09:32
225 Переглядів