05 жовтня 2012 року 12:00 запрошує Комітет виборців України

04.10.2012, 13:39
77 Переглядів

Тернопільський обласний осередок Комітету виборців України запрошує на презентацію проекту підвищення обізнаності виборців про їхні права та виборчі процедури: «ВЕБІНАРИ ДЛЯ ВИБОРЦІВ», «ГАРЯЧА ЛІНІЯ», ОН-ЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЇ.

Зустріч відбудеться 05 жовтня (п`ятниця) о 12:00  у приміщенні конференц-зали готелю «Тернопіль» (третій поверх). На презентації повідомлять про нові джерела безкоштовної інформації та юридичних консультацій для виборців: «гарячу лінію» КВУ та он-лайн консультації.
На презентації будуть представлені вебінари*, з яких виборці мають можливість почерпнути інформацію про права виборців та їх захист, про уточнення списків виборців, про виборчі бюлетені та відсутність графи «проти всіх», про голосування «на дому», про наслідки підкупу виборців та методи запобігання та багато іншої корисної інформації.
Доповідачами вебінарів є:
• Олександр Черненко – Голова Правління Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України» – політолог, громадський діяч.
• Олексій Горецький – Голова Рівненської обласної громадської організації «Комітет виборців України» – юрист, правозахисник.
• Сергій Ткаченко – Голова Донецької обласної громадської організації «Комітет виборців України» експерт з виборчих процесів, громадський діяч.

Інформацію про повний перелік висвітлених питань та скористатися можливістю перегляду вебінарів можна отримати на сайті «Вибори в Україні» (http://www.electioninfo.org.ua/index.php?i=1067).
Довідково: ВГО «Комітет виборців України» за підтримки Координатора ОБСЄ в Україні у рамках проекту «Розбудова спроможності в проведенні навчання у виборчому процесі та підвищення обізнаності виборців» поширює інформацію через вебінари для виборців, з метою надання їм необхідних знань та навичок.

04.10.2012, 01:39
77 Переглядів