До 1 лютого – прийом заявок на тренувальну програму

16.01.2019, 08:52
108 Переглядів

CFI Media Development шукають 30 журналістів з професійним досвідом роботи від 2 до 15 років у друкованих медіа, на телебаченні, радіо, в агенції чи онлайн-медіа, які бажають пройти тренування чи покращити свої журналістські навички у сфері права, правових реформ та судовій сфері.

З 15 лютого 2019 року CFI Media Development та їхні українські партнери почнуть триденні семінари в Києві на тему технік та методів, необхідних для журналістики у судовій сфері, що також включатимуть ознайомлення з жанром «судових хронік».

Кожні півроку нова група з 10 стажерів братиме участь у триденних тренувальних сесіях у столиці та регіонах під наглядом міжнародних журналістів, які спеціалізуються на правовій та судовій журналістиці, у співпраці з українськими тренерами, які працюють у даній сфері.

У співпраці з головними редакторами тренувальний проект підтримає кожного учасника у створенні репортажів, адаптованих під ваше ЗМІ, з метою покращення професійних знань та практичних навичок у даній сфері журналістики, яка наразі є вкрай важливою для українського суспільства.

Проект: з Франції до України

Тренувальну програму з журналістики у правовій та судовій сферах проводитиме в Україні у 2019 та 2020 роках CFI Media Development – одна з найбільших агенцій Франції у сфері розвитку ЗМІ та журналістської освіти.

Цей медіапроект є частиною створеної у 2017-му році PRAVO-Justice – програми з підтримки реформ правового сектору в Україні, координованої кількома міжнародними донорами та фінансованої Європейським Союзом.

PRAVO-Justice проводиться під егідою Expertise France у партнерстві з JCI (Франція), CPMA (Литва) та DCAF (Швейцарія), що відповідають за інституційні складові, та CFI Media Development, відповідальних за медіанаповнення програми.

Історично французькі ЗМІ розвинули особливі професійні знання та практичні навички у створенні судових репортажів. Ці знання та навички отримали статус окремого жанру журналістики. Під час проекту декілька французьких журналістів тренуватимуть його українських учасників.

Вимоги до аплікантів

CFI Media Development шукають учасників з професійним досвідом роботи у щонайменше 2 роки. Незалежно від того, чи журналіст працює за контрактом чи є фрілансером, він має продемонструвати вміння створювати матеріали для українських друкованих ЗМІ, радіо, телебачення, агенцій чи онлайн-медіа.

Кандидат має продемонструвати зацікавленість у створенні матеріалів на теми поліції, права та судових справ та бажання використовувати дані матеріали задля інформування суспільства щодо головних проблем, пов’язаних з правовою сферою та її реформуванням.

Кандидати можуть бути як з Києва, так і з інших регіонів України, незалежно від їхньої статі. Легка практика англійської (а також французької) мови є очевидною перевагою для участі в проекті, але мотивація й бажання покращити свої навички буде основним фактором відбору.

Кожен кандидат (зі згоди її/його головного редактора) зобов’язується бути вільним впродовж трьох вихідних для проходження тренування. Для першої групи з десяти обраних журналістів дати будуть наступними: 15-18 лютий; 20-22 квітня; 19 червня – 1 липня.

Кожен кандидат зобов’язується створити хоча б один журналістський матеріал після кожного семінару у супроводі міжнародних та українських тренерів CFI. Для створення кожного з цих матеріалів надаватиметься фінансова підтримка.

Витрати на проїзд, проживання та харчування під час проведення семінарів покриватимуть PRAVO-Journalism та CFI project.

Кінцеві строки подання заявок

Заявки, надіслані електронною поштою власне кандидатами чи з рекомендації редакторів, прийматимуться до 1 лютого 2019 року.

Контакти

Постійний координатор проекту CFI у Києві: ssn@cfi.fr

 

16.01.2019, 08:52
108 Переглядів