Експерти: будь-яка політична сила зможе зірвати виборчий процес

06.08.2012, 13:00
70 Переглядів

Аналітична група «Левіафан» оголосила приблизні прогнози виборчого процесу. Про можливі махінації та тонкощі виборів-2012 експерти говорили під час прес-конференції в медіа-холі IA RegioNews.Участь у конференції взяли кандидат: політичних наук, керівник аналітичної групи «Левіафан» Василь Мокан та політичний експерт Марія Солодар.

На думку фахівців, внесені нововведення до закону про вибори спричинять умови для махінацій та помилок під час виборів. Кожна партія зможе при усвідомленому бажанні зірвати вибори, зазначає експерт.

Як повідомила Марія Солодар, насправді, невідомо, чи призведуть зміни у законі про вибори до яких-небудь ефективних результатів та прозорості процесу, проте, вони однозначно «вдарять» по бюджету держави.Окрім того, під час прес-конференції експерти зазначили, що вибори на передвиборчому етапі вже виглядають не прозоро.

«На нашу думку, такі сили як партія Наталі Королевської є спеціальним проектом, створеним перед виборами. Скоріш за все, ця партія буде представлена в новому парламенті», – зазначив Василь Мокан.Експерт також додав, що такі витрати, які зафіксовані у партії «Україна вперед!» на рекламу в передвиборчий період, ще ніколи не спостерігались за всю історію виборів у незалежній Україні. Жодна партія стільки грошей не витрачала на свою самопрезентацію!

Під великою загрозою знаходяться не лише вибори у парламент, а й по мажоритарним спискам, попередили учасники конференції.«В деяких округах буде спостерігатися конфлікт не тільки по лінії влада-опозиція, а й по лінії влада-окремі представники опозиції», – додав Василь Мокан.Експерт зазначив, що партії виявились не готовими до переговорів з народом, томe «УДАР!», яка була ініціатором даної системи переговорів, поки що єдина серед тих, хто реалізував ідею.

 

06.08.2012, 01:00
70 Переглядів