Журналісти вивчали виборче законодавство

11.08.2012, 15:56
113 Переглядів

 

У Тернопільському прес-клубі відбувся семінар для представників ЗМІ з основ виборчого законодавства та питань громадського моніторингу діяльності виборчих комісій. Участь у ньому взяли журналісти з районних, обласних та загальноукраїнських мас-медіа. Проводив семінар директор Буковинського центру виборчих технологій Ігор Баб’юк. Журналісти ознайомилися із виборчим законодавством та Законом України «Про доступ до публічної інформації», з основами моніторингової діяльності та спостереження за діяльністю виборчих комісій. Також присутні обговорили питання щодо формування ефективної взаємодії місцевих засобів масової інформації в період виборчої кампанії 2012 року.

Ігор Баб’юк дав відповіді на ряд питань, які виникли у представників ЗМІ щодо діяльності під час виборчих перегонів та у день виборів. Під час семінару учасники отримали посібник з питань громадського моніторингу в період виборчої кампанії 2012 року.

Семінар проводився у рамках спільного проекту Буковинського центру виборчих технологій, Хмельницького обласного відділення КВУ та Тернопільського прес-клубу, який реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США.

11.08.2012, 03:56
113 Переглядів