Жінкам доведеться оголюватись

27.02.2016, 12:26
133 Переглядів

Якщо вони, звичайно, не хочуть відстати від моди! Демонстрація весняно-літніх колекцій 2016 хоч і показала неабияку фантазію дизайнерів у змаганнях між класикою, ретро і новаторством, але одна з головних тенденцій вималювалась досить чітко – це оголення певних частин тіла. Наприклад – плечей. Для того, щоб показати їх красу, вам потрібна всього лиш сукня-бюстьє. Хоча можна одягнутися і більш скромно та витончено – у сукню з вирізами на плечах. Ще один варіант – V-подібний глибокий виріз, який може досягати аж … лінії талії. Яскравим складником весняно-літніх колекцій цього року стануть і прозорі шифонові спідниці (як короткі, так і довгі), які дизайнери радять одягати «на щось». А от забувати про глибокі декольте вони в цьому сезоні не радять. Як і про одяг-сітку.
Однозначно модним для тих, хто все-таки не дуже хоче оголюватись, будуть сукні з принтом польових квітів, хоча при цьому теж буде в тренді напівпрозорий поділ. А ще – так званий піжамний стиль, коли брючний комплект чи коротка сукенка справді дещо нагадують одяг для нічного відпочинку.
Що стосується палітри весни-літа 2016, то можна сказати, що будуть актуальними майже усі яскраві кольори. А щодо най-най-най, то до таких «диктатори» моди відносять, зокрема, рожевий кварц, персиковий, глибокий синій, перламутрово-бірюзовий, лілово-сірий, червоний, кава з льодом. А також – тканини «під метал» чи з срібним полиском.
Короткий модний огляд зробила Ірина Горбатюк
Фото з сайту poradumo.com.ua

1

2

3

4

27.02.2016, 12:26
133 Переглядів