Кандидати в депутати говорять про фальсифікації результатів голосування (фото протоколів)

28.10.2014, 20:31
8239 Переглядів

Кандидат в депутати Михайло Апостол заявив сьогодні про це на зустрічі із журналістами. «Як і повинно бути, я привітав в понеділок опонента із перемогою. Але до мене почали звертатися люди, які здивовані такими результатами, а потім я побачив деякі протоколи з виборчих дільниць, – зазначив Михайло Апостол. – Я здивувався ще більше. По-перше, по моєму окрузі (№166) чомусь найбільше зіпсованих бюлетенів – по 4%, 5% і навіть по 5 з половиною. По-друге. По деяких селах надзвичайно висока явка – 92%,93% і навіть 99%. Приміром у селі Лошнів Теребовлянського району із 1003 виборців проголосувало 990. Я добре володію ситуацією у цьому селі. Такого високої явки там не могло бути, бо є люди, які на заробітках. У протоколах результати голосування написані різними почерками. Було, приміром, «п’ять», а стало 75». Є протоколи з виправленнями , а також де прописом зазначено одне число, а цифрами зовсім інше;
Михайло Апостол наголосив, що звернувся до міліції, СБУ щодо фальсифікації результатів голосування. На тих дільницях, де були його члени комісій, таких фактів немає. Я не прошу правоохоронців захистити Михайла Апостола, я прошу захистити волевиявлення виборців. Якщо такі махінації не присікти, вони будуть й надалі. Одне найбільше турбує – після Революції гідності, у світлу пам’ять Героїв Небесної сотні чи можна таке робити?»
Сергій Білявський, довірена особа кандидата в депутати Івана Стойка, також телефоном повідомив про масові порушення. «Багато протоколів без підписів членів виборчих комісій, написані різними почерками, протоколи заповнювали на самій ОВК. У нас є відео, як через вікно туалету в ОВК 167 виборчого округу передавалися і замінювалися протоколи. У нас є один абсолютно порожній протокол з мокрою печаткою, де є підписи лише голови комісії та його заступника», – розповів Сергій Білявський і додав, що про наявні порушення повідомлені правоохоронні органи, відповідні подання передані у суд.

Для повного перегляду фото клікнути на ньому !

14

12

11

5

6

28.10.2014, 08:31
8239 Переглядів