КВУ на Тернопільщині спостерігав і за місцевими виборами

26.05.2014, 23:01
74 Переглядів

У час президентської виборчої кампанії на Тернопіллі обирали і голів чотирьох міст та містечок області – у Зборові, Збаражі, Кременці та Монастириськах.  Жодних суттєвих порушень на місцевих виборах не було зареєстровано, так само, як і на виборах президента.  Вперше не складено жодного протоколу про невідповідність до законодавства, повідомив представник обласного осередку КВУ Павло Левків. Він каже, що чи не вперше за увесь виборчий досвід України є така ситуація. «Наша організація спостерігала за перебігом виборів на пост президента, а також за місцевими виборами у чотирьох районних центрах області, – зазначив Павло Левків.– Вибори загалом відбулися без істотних порушень, які б могли вплинути на результати голосувань. Були питання щодо списків виборців на двох студентських  дільницях у Тернополі, присутності агітації у день виборів тощо. Та немає суттєвих зауважень щодо дня голосування. Не складено жодного протоколу, немає жодних заяв про порушення». За його словами, це стосується як президентських, так і місцевих виборів.

Щодо місцевих виборів, то у Монастирськах перемагає кандидат від ВО «Свобода» Андрій Старух з підтримкою  понад 40%, у Кременці – позапартійний Роман Ванжула, голова громадської організації «Народна рада Кременецького району», який одержав 32% голосів, у Збаражі лідирує Роман Полікровський. За попередніми даними, йому надали перевагу 32% виборців.У Зборові перемагає Леонід Білик з підтримкою понад 42% голосів.

Зважаючи на проблеми, які виникали, черги на дільницях, перевантаження членів виборчих дільниць, Павло Левків зазначив, що КВУ  дотримується позиції, що президентські та місцеві вибори треба розділити та  проводити в різні дні.

26.05.2014, 11:01
74 Переглядів