Колегія Держкомтелерадіо розглянула хід реалізації Закону України щодо реформування друкованих ЗМІ

21.12.2016, 13:55
156 Переглядів

Колегія Держкомтелерадіо на своєму засіданні розглянула стан виконання Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» та визнала проведену Держкомтелерадіо роботу задовільною. Члени колегії відзначили, що Держкомтелерадіо в межах компетенції здійснює заходи, спрямовані на реалізацію Закону. 

Зокрема, відповідно до вимог Закону Держкомтелерадіо затвердив Порядок формування переліку друкованих ЗМІ та редакцій, що підлягають реформуванню на першому етапі. Сформований до 1 липня 2016 року Перелік друкованих засобів масової інформації та редакцій, реформування яких здійснюється на першому етапі, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 № 848. Також згідно з вимогами Закону Держкомтелерадіо затверджено Порядок формування Зведеного переліку об’єктів реформування. Розпочате у 2016 році формування Зведеного переліку продовжуватиметься протягом 2017 року з урахуванням інформації, що надходитиме від засновників (співзасновників).

Крім того, з метою виконання вимог статті 12 Закону розроблено проект Порядку надання адресної фінансової підтримки реформованим друкованим засобам масової інформації місцевої сфери розповсюдження, який після погодження всіма заінтересованими органами та отримання висновку Міністерства юстиції України за результатами правової експертизи буде подано на розгляд Кабінету Міністрів України в установленому порядку. Також Держкомтелерадіо затвердив План заходів, спрямованих на реалізацію Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації».

–         У 2016 році влада зробила відчутні кроки щодо реформування ЗМІ. Причина деякого гальмування першого етапу реформи – в повільних діях редакцій, які заявили, що йдуть у перший етап, але подали не повний пакет документів. Але реформа розпочалася і я переконаний, що ми разом із медіа спільнотою успішно її здійснимо, – наголосив під час засідання Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко.

 

 

 

21.12.2016, 01:55
156 Переглядів