Конкурс стипендій імені Ілька Кучеріва дає можливість півроку навчатися в одному з аналітичних центрів країн ЄС

11.04.2016, 09:17
183 Переглядів

Асоціація аналітичних центрів за відкрите суспільство (PASOS) анонсувала прийом заявок на участь в Програмі стипендій імені Ілька Кучеріва в галузі демократії у 2016 році. Кінцевий термін подачі заявок – 19 квітня 2016 року. Асоціація аналітичних центрів за відкрите суспільство (PASOS) у партнерстві з членами мережі Фонд «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва» та Інститутом зв’язків з громадськістю (IPA) пропонують стипендії. Фінансова підтримка Програми, яка спрямована на сприяння розвитку демократичних практик у перехідних демократіях, здійснюється Національним фондом підтримки демократії (NED).

Право подавати заявки мають фахівці з незалежної демократії, правозахисники в галузі прав людини з НУО та представники аналітичних центрів України. Здобувачі з усіх регіонів України запрошуються до конкурсу на одну з чотирьох наявних стипендій.

Стипендіати зосередяться на специфічних питаннях демократичної трансформації, таких як свобода медіа, конституційне право, парламентська демократія, судова гілка влади, гендерна рівність, дослідження громадської думки, виборчі процеси, вільні та чесні вибори, зростання громадської обізнаності з демократією.

Стажери протягом чотирьох місяців працюватимуть у одній з інституцій країн Європейського союзу, будуть залучені до розробки спільного проекту, матимуть змогу працювати з наставником, а також проведуть чотири тижні в офісі закордонного аналітичного центру. В рамках стипендії передбачено навчання у форматі «один на один» із експертом або наставником з приймаючого інституту. Мета – забезпечити можливість наставницького, поглибленого та інтерактивного досвіду в галузі демократичної трансформації та захисту прав людини.

Більш детальну інформацію Ви знайдете за посиланням.

http://pasos.org/ilko-kucheriv-democracy-fellowship-program-opens-calls-for-applications-for-2016/

11.04.2016, 09:17
183 Переглядів