Костянтин Бондаренко окреслив тенденції виборчої кампанії

16.08.2012, 18:27
93 Переглядів

У Тернополі відкрилося регіональне представництво Інституту української політики та фонду Українська політика, яке очолює Віктор Уніат. При ньому діятиме і прес-центр, в якому будуть обговорюватися регіональні та всеукраїнські проблеми, проводитись круглі столи та прес-конференції. Політолог Костянтин Бондаренко користуючись нагодою окреслив тенденції виборчої компанії 2012 та ризики, які можливі в ході її ведення.
За його словами, тенденцією цієї виборчої кампанії є те, що об`єднана опозиція виставила відверто слабких кандидатів на мажоритарних округах, в тому числі на Тернопільщині. «Є припущення, що всі сили опозиції будуть зосереджені на проштовхуванні списку. А от УДАР виставив конкурентоспроможних кандидатів на більшості округів», – сказав він.
Також Костянтин Петрович висловив думку, що влада зацікавлена провести чесні і демократичні вибори, «щоб показати, що можливі демократичні вибори без Луценка і Тимошенко, вибори, за якими стежать 3-5 тисяч іноземних спостерігачів». А ще він застеріг, що в день голосування будуть застосовуватися різноманітні відволікаючі технології – для того, щоб при потребі можна було визнати вибори недійсними, і що ці технології будуть використовувати «всі, кому заманеться».

16.08.2012, 06:27
93 Переглядів