Красивих справ майстер

27.02.2016, 10:21
175 Переглядів

У тернополянина Юрія Шершіна – неординарне, як для чоловіка, хобі. Економіст за професію та експериментатор у душі, він захоплюється виготовленням жіночих прикрас. Використовує для їх створення усі можливі підручні матеріали: бісер, шкіру, шерсть і таке інше. Непримітні деталі перетворюються в руках майстра на стильні й довершені вироби. Тому й чутки про його талант «йдуть попереду» пана Юрія. І коли його дружина з’являється десь з новою оригінальною прикрасою, друзі та знайомі вже навіть не запитують, де вона таку придбала – знають, що то її чоловік створив.
«Важливо не лише те, аби прикраси привертали до себе увагу, а й те, щоб вони гармонійно довершували саму людину та її індивідуальний стиль», – каже Юрій Шершін.
Поштовхом до виготовлення саме жіночих прикрас для нього стало бажання спробувати свої сили у чомусь незвичайному, відтак почав експериментувати з новими техніками та використанням найрізноманітніших підручних матеріалів. Втім, його прагнення і вміння створювати красиві речі виливається не лише в оригінальні намиста, кольє та підвіски. Чоловік також оволодів технікою декупажу на скляних пляшках та інших предметах побуту, що ви можете побачити на фото. А от сам пан Юрій, на жаль, фотографуватися не захотів – через зайву скромність.

Тетяна Питак
На фото – роботи Юрія Шершіна

2

1

27.02.2016, 10:21
175 Переглядів