Майбутні медики закликали студентів інших тернопільських вузів долучитися до «SchevchenkoChallenge»

23.03.2015, 13:35
93 Переглядів

Творчий колектив Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського прийняв естафету в акції «SchevchenkoChallenge» від навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-медичний ліцей №15». Представники адміністрації та студентство вишу зняли відео, на якому заспівали відомий твір Кобзаря «Реве та стогне Дніпр широкий». Водночас вони закликали викладачів і молодь Тернопільського національного економічного університету, Тернопільського національного технічного університету імені І.Пулюя, Тернопільського національного педагогічного університету імені В.Гнатюка долучитися до цієї акції, присвяченої 201 річниці з дня народження Тараса Шевченка.

Нагадаємо, що естафету «SchevchenkoChallenge» в Тернополі започаткували представники громадської організації «Молода Просвіта». До неї активно почали підключатися не тільки представники навчальних закладів Тернополя, а й діаспори США та Канади.

Для того, щоб взяти участь, потрібно отримати естафету від когось з учасників, упродовж 24 годин зняти відео, в якому розповісти невеликий вірш або уривок твору Тараса Шевченка, і передати естафету трьом іншим людям.

https://www.youtube.com/watch?v=8W7l5VngJ7U&feature=youtu.be

23.03.2015, 01:35
93 Переглядів