Названі імена переможців фотоконкурсу «Жінка в об`єктиві»

31.08.2012, 18:48
153 Переглядів

Сьогодні у Тернопільському прес-клубі відбулося нагородження переможців фотоконкурсу «Жінка в об`єктиві», який проводився в рамках проекту від Українського Жіночого Фонду «Підвищення рівня обізнаності з питань гендерної рівності серед громадськості Тернопільщини». З-поміж майже сотні фото компетентне журі, до складу якого входили і відомі тернопільські фотомайстри, обрало три найкращих. Окрім цього краще фото обирали і читачі сайту «Реально», де протягом місяця відбувалося відкрите голосування.
Отже, найбільше користувачам сайту сподобалася фоторобота «Лісова Мавка» Івана Пшоняка. Редактор сайту Олена Беднарська подарувала переможцю приз.
Згідно із рішенням журі III місце та грошову винагороду у сумі 200 грн. отримав автор фотороботи «Руки в боки» Володимир Міщишин. Друге місце та винагорода у 300 гривень дісталася авторці фото « Перлини щастя» Тетяні Петрушевській-Хромик.
Найбільше вразила журі робота під назвою «І гасне життя, наче полум`я часу…». ЇЇ автор – фотокореспондент газети «Тернопіль вечірній» Іван Пшоняк. Він отримав винагороду у 500 гривень.
Усі переможці фотоконкурсу «Жінка в об`єктиві» нагороджені грамотами.

31.08.2012, 06:48
153 Переглядів