Наливайченко підтвердив інформацію про приєднання до команди Кличка

26.07.2012, 12:15
30 Переглядів

 Громадський діяч, політик, екс-голова СБУ Валентин Наливайченко підтвердив інформацію про своє приєднання до команди Віталія Кличка. «Політика – командна гра. Перебувати у політиці без команди однодумців немає жодного змісту. Партія Віталія Кличка УДАР близька мені за духом та цінностями. Це партія нової генерації політиків, це партія моїх однодумців. Тому я долучаюсь до цієї динамічної та перспективної політичної сили», – сказав Наливайченко. Про це повідомив тернопільський сайт http://zz.te.ua.

«Справжня єдність – не передвиборче гасло. Це відкрита для людей політика формування виборчих списків, це чесне партнерство, це щире бажання об’єднати народ, а не лише власників партійних печаток. Це все я побачив в УДАРі. І найголовніше – в УДАРі я побачив прагнення радикальних змін на користь громадян, устремління зламати хребет усій прогнилій системі корупції та брехні. Саме тому я обрав УДАР», – наголосив політик.

Він підкреслив, що іде в УДАР не з порожніми руками. «Я маю власне бачення міжнародної політики, захисту національної безпеки, реформи силових структур і боротьби з корупцією. Як кадровий дипломат та колишній керівник спецслужби, увесь свій досвід, зв’язки та напрацьовані програми я використаю для спільної роботи в команді УДАРу», – заявив Наливайченко.

«В парламенті ми консолідуємо усі здорові патріотичні сили та створимо проукраїнську демократичну більшість, яка зможе усунути узурпаторів та корупціонерів від влади та повернути Україну громадянам», – запевнив Наливайченко.

Нагадаємо, Валентин Наливайченко активно проводив виборчу кампанію на одномандатному виборчому окрузі № 165 Тернопільщини.

26.07.2012, 12:15
30 Переглядів