«Наша команда знає, як вивести країну з кризи та встановити високі зарплати та пенсії» – Наталія Королевська

24.09.2012, 19:29
245 Переглядів

Сьогодні гостями тернопільських журналістів були лідери партії «Україна – Вперед!» Наталія Королевська та Євгеній Суслов, а також кандидат у депутати від цієї політичної сили по 163 виборчому окрузі Ярослав Давидович.
Наталія Королевська зупинилися на основних програмних засадах партії. Вона зазначила, що ця політична сила є партією сильних прагматичних людей, які знають, як вивести країну із кризи та зробити її економічно сильною. «Зарплата як мінімум 1000 євро і пенсія 500 євро – це не передвиборчі нездійсненні обцянки. Цього реально можна досягти. Але при одній умові – усунути від влади Партію регіонів», – повідомила Наталія Королевська. Лідери партії наголосили, що в Україні повинна бути лише одна державна мова – українська, що підтримуватимуть у майбутньому парламенті опозиційні до партії влади настрої та конструктивні пропозиції. Євгеній Суслов додав, що «Україна – Вперед!» має сильну та серйозну програму економічних реформ. «Партія має величезний потенціал, бо єдналися у ній справжні фахівці, люди з новим прогресивним мисленням», – зазначив Євгеній Суслов.
Кандидат в депутати по тернопільському виборчому окрузі Ярослав Давидович зазначив, що його досвід згодиться цій молодій прогресивній політичній силі. «Працюючи головою ЦВК я знав усіх депутатів, знав як вони працювали і як голосували. Переконаний, депутати від «Україна – Вперед!» будуть справжніми і продуктивними народними обранцями. І мені хочеться дуже їм допомогти. Люди хочуть бачити у парламенті нові обличчя і саме це є основою того, що рейтинг нових політиків зростає», – додав кандидат.
Наталія Королевська поділилася із журналістами своїми враженнями від Тернополя, а також від зустрічей із працівниками «Ватри» та студентами.

24.09.2012, 07:29
245 Переглядів