На Тернопільщину поставляли фальсифіковані ліки!

19.11.2012, 13:37
124 Переглядів

Оперативникам вдалося виявити і перекрити канал масового постачання фальсифікованих ліків до Тернопільської, Львівської, Хмельницької, Закарпатської, Івано-Франківської, Волинської та Рівненької областей. Як повідомив на прес-конференції у Раді національної безпеки і оборони України керівник Департаменту державної служби боротьби з економічною злочинністю (ДДСБЕЗ) МВС Сергій Міщенко, оперативним працівникам цього відомства вдалося встановити, що службові особи приватного підприємства, яке не має відповідної ліцензії, створили розгалужену мережу поставок фальсифікованих медпрепаратів у західний регіон країни. Також встановлено та задокументовано діяльність підпільного цеху та складу, які знаходилися в приватному будинку. Оперативниками вилучено етикетки різних ліків, голографічні наклейки, упаковку і тару, немарковані заповнені ампули, інструкції до лікарських засобів.
Сергій Міщенко зазначив, що кримінальна діяльність зловмисників була дуже масштабною. Підприємці пропонували аптекам найпопулярніші та добре розрекламовані ліки проти застуди, кишкових розладів, знеболюваної дії та інші. Найстрашніше, що серед них – і дитячі ліки! Попередня вартість вилучених із обігу препаратів складає близько 2 мільйонів гривень.
Всього було вилучено близько 600 найменувань різних ліків, на сьогодні експертизою встановлено, що 47 з них є фальсифікатом, і це ще не остаточна цифра. Слідство у справі, порушеної за ст. 321-1 (Фальсифікація лікарських засобів або обіг фальсифікованих лікарських засобів) Кримінального кодексу України, триває. Правоохоронці не виключають, що кількість фігурантів по справі та обсяг вилучених ліків збільшиться.
За інформацією прес-служби Департаменту ДСБЕЗ МВС України

19.11.2012, 01:37
124 Переглядів