На Тернопільщині зменшилася кількість переселенців

28.07.2016, 12:36
53 Переглядів

Станом на липень у Тернопільській області зареєстровано 2464 внутрішньо переміщених особи, з них 552 неповнолітніх. У червні в області проживав 2631 переселенець (у тому числі 648 дітей). За інформацією департаменту соціального захисту населення ОДА, постійно триває робота щодо обліку осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, а також надання їм щомісячної адресної допомоги для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово- комунальних послуг.

Так, з початку проведення АТО органи соціального захисту населення області взяли на облік та видали відповідні довідки 2457 особам, які переміщені з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції. 2833 чоловік звернулося за призначенням щомісячної адресної допомоги. 2748 сім’ям зазначений такий вид допомоги призначено. Зараз триває процес призначення ще 34 сім’ям.

Усім переселенцям надається інформаційна допомога та соціально-психологічна підтримка, спряється у пошуку тимчасового житла, отримання речей першої необхідності, медикаментів, продуктів харчування.

Спеціалісти центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді області сприяли сім’ям переселенців у пошуку роботи, оформленні та отриманні державних соціальних виплат і грошової допомоги, реєстрації в центрах зайнятості. За сприяння центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді забезпечено медичне обстеження дітей із цих сімей та влаштування до навчально-виховних закладів, залучення до позашкільної роботи. Сім’ї з дітьми залучались до культурно-масових заходів та благодійних акцій, які проводилися в області.

На Тернопільсьщині за переведенням пенсійних справ по місцю тимчасового перебування звернулося 1142 особи. Серед них 51 кримчанин, 684 особи – з Донечччини та 407 – з Луганської області. Із загальної кількості осіб, які отримували пенсії за тимчасовим місцем перебування, 218 уже вибули за межі області.

Загалом з території області виїхало 1399 (з них 363 дітей) внутрішньо переміщених осіб.

28.07.2016, 12:36
53 Переглядів