Новий головний по спорту на Тернопільщині почав “відпрацьовувати” регіоналам посаду

27.06.2012, 15:32
99 Переглядів

Новоспеченим начальником управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації призначено Ігоря Підгайного. До перемоги на місцевих виборах «свободівської» команди чиновник кілька років очолював міське управління спорту. Тепер він замінив на посаді головного «ударівця» області Ігоря Побера, який, за його словами, добровільно пішов із посади.

Нового керівника представив колективу обласного управління особисто губернатор Валентин Хоптян. Опісля, напевно, щоб не гаяти часу, Ігор Підгайний узявся «налагоджувати» роботу цього структурного підрозділу. Як повідомив «За Збручем» один із працівників управління, який попросив не називати його ім’я та прізвище, новопризначений начальник одразу зробив підлеглим пропозицію, від якої не можна відмовитися. Або – заява на звільнення. Або – заява на вступ в Партію регіонів. Наше джерело, до речі, обрало другий варіант, бо іншого для себе виходу чоловік не вбачав.

Додамо, що заяви щодо добровільно-примусового вступу державних службовців на Тернопільщині до лав Партії регіонів лунають регулярно. Щоправда, люди, котрих і дійсно примушують це робити, офіційно і привселюдно говорити на цю тему, ще й  озвучувати свої прізвища, побоюються. Через ризик залишитися без роботи – державні службовці обирають членство в провладній партійній структурі.

За матеріалами сайту http://zz.te.ua

 

27.06.2012, 03:32
99 Переглядів