Передвиборний час – електорат усієї України, користайся!

28.06.2012, 15:26
87 Переглядів

Представник Луганщини, керівник “Укрінбанку” Володимир Клименко, він же директор створеного фонду «Галичина-Волинь», також полюбив Тернопільщину. А особливо північний округ № 164, по якому має намір балотуватися. Бо у черговий раз подарував дітям поїздку на море. Щоправда, лише тим, хто проживає на округу. Спершу урочисто біло відправлено на відпочинок 400 діток, а тепер – сто. Стороннім діткам, які проживають не на території округу – вхід, очевидно, заборонено, судячи із повідомлень у мас медіа. Виникає запитання, а чи не є це прямим підкупом виборців: Бо чим гірші для благодійника діти із Тернопільського чи Заліщицького,  Монастирського чи Підгаєцького районів Тернопілля, які  також потребують відпочинку та оздоровлення на морі? То чи винні вони у тому, що народилися не на тій території і не у той час? І хіба благодійність повинна мати кордони?

Для наочності  – публікація із тернопільського сайту – http://zz.te.ua/i-znovu-klymenko-daruje-more/

«І знову Клименко дарує море

Хто з нас у дитинстві не мріяв потрапити в казку? І багатьом вона, напевно, уявлялася так: море, сонце, пальми, екскурсії чарівними куточками Криму…

Потрапити  в цю казкову країну  пощастило дітям із Підволочиського району. Сто хлопчиків і дівчаток разом зі своїми вихователями зараз ніжаться під теплим південним сонцем, подорожують видатними місцями, яких так багато на цьому півострові, і щодня діляться по телефону десятками вражень з батьками, для яких відправити своїх дітей на оздоровлення в Крим також щастя.

Таку розкіш може собі дозволити далеко не кожна сім’я, це стало можливим завдяки благодійному фонду “Галичина-Волинь” та його директорові Володимиру Клименку, який організував та оплатив поїздку групи наших дітей на відпочинок у дитячий оздоровчий заклад “Зоряний берег”. Сюди ввійшли учні майже всіх шкіл району — переможці олімпіад, творчих конкурсів, діти з малозабезпечених сімей.

Володимир Олександрович особисто приїхав до Підволочиська, щоб провести їх у дорогу. Разом з ним прибули і представники Фонду. Перед від’їздом діти  зібралися на центральній площі селища,  куди прийшли також священики, заступник голови обласної державної адміністрації Ю.В. Желіховський, голова районної державної адміністрації В.Б. Сум, голова районної ради В.А. Городницький, працівники освітніх установ, батьки. Священики відслужили молебінь за щасливу дорогу, здоровий відпочинок та щасливе повернення дітей.

“Це зерно, яке посіяли сьогодні наші благодійники на чолі з Володимиром Олександровичем, дасть добрий плід, — зазначив у своєму подячному слові отець Тарасій Махніцький. — Ми ж молімося, щоб наші діти гарно відпочили і набралися здоров’я”.

Ю.В. Желіховський повідомив, що в “Зоряному березі” за рахунок фонду “Галичина-Волинь” вже побували чотириста дітей з Шумського, Збаразького, Кременецького і Лановецького районів — в історії нашої області таке масове охоплення дітей відпочинком в Криму уперше. Юрій Васильович побажав дітям гарно провести час та подарувати південному берегу нашого місцевого колориту.

Від імені батьків подячне слово на адресу директора благодійного фонду Володимира Клименка, його представника в районі Оксани Капелусь виголосила Ірина Павлівна Курило з Кам’янок.

На прощання кожен з дітей отримав благословення святих отців та кроплення свяченою водою.

Л. СІВКОВА»

Довідково для наочності – http://zz.te.ua/more-u-darunok-vid-volodymyra-klymenka/

28.06.2012, 03:26
87 Переглядів