Перелік видань,  що першими реформуються

25.11.2016, 18:45
171 Переглядів

Уряд визначив перелік друкованих засобів масової інформації та редакцій, реформування яких здійснюється на першому етапі відповідно до Закону України “Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації”.

Зокрема, до переліку увійшло 244 друкованих засобів масової інформації та редакцій, які звернулись до Держкомтелерадіо з відповідним клопотанням. Це, зокрема, комунальні ЗМІ з усіх областей України. Найактивніше підтримують реформування редакції Житомирської області – 17, Вінницької – 16, Запорізької – 15, Рівненської – 14. Менш активні в Закарпатті, де до першого етапу долучилась тільки одна редакція, в Донецькій – 2. Також у Переліку є 11 видань, засновниками чи співзасновниками яких були центральні органи державної влади – газети “Пенсійний кур’єр”, “Ваше здоров’я”, журнали “Вісник Пенсійного фонду України”, “Охорона праці”, “Фінансовий контроль”, “Землевпорядний вісник” тощо. Це рішення є важливим кроком на шляху реформування друкованих засобів масової інформації, заснованих органами державної влади, іншими державними органами та органами місцевого самоврядування. Нагадаємо, що Законом “Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації” встановлено, що реформування редакцій буде проведено у два етапи. На першому етапі, реформуватимуть ті ЗМІ, які подали відповідні клопотання. На другому етапі протягом двох наступних років будуть реформовані всі інші друковані ЗМІ.

Джерело – “Урядовий портал”

Текст документа:“Про затвердження переліку друкованих засобів масової інформації та редакцій, реформування яких здійснюється на першому етапі ” № 848 — редакція від  23.11.2016

 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 23 листопада 2016 р. № 848

Київ

Про затвердження переліку друкованих засобів 
масової інформації та редакцій, реформування 
яких здійснюється на першому етапі

Відповідно до частини другої статті 2 Закону України “Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації” Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити перелік друкованих засобів масової інформації та редакцій, реформування яких здійснюється на першому етапі, що додається.

Прем’єр-міністр України                                       В. ГРОЙСМАН

Інд. 73

Перелік, що додається:

25.11.2016, 06:45
171 Переглядів