Переселенці області отримують допомогу від громадських організацій

28.10.2016, 22:38
7066 Переглядів

Міська організація товариства Червоного Хреста  у ці дні проводить благодійну акцію для переселенців. Про це повідомила під круглого столу  Тернопільського прес-клубу  голова Тернопільської обласної організації товариства Червоного Хреста  Олександра Бригадир, внутрішньо переміщеним особам, які ще не зверталися до цієї організації та проживають у Тернополі,  надають продуктові набори та миючі засоби. «Миючі засоби  передали наші колеги з Німеччини, – розповіла голова організації. – А продуктові набори, а саме овочі, збираємо завдяки благодійникам з Тернопільщини».

Загалом ця організація допомагає переселенцям із самого початку, як тільки  на Тернопільщину почали прибувати  мешканці Криму, а згодом із Донбасу – із 2014 року. Забезпечують їх також одягом, взуттям, необхідними  речами для побуту.   За весь час Червоний Хрест  Тернопільщини  надав допомогу  трьом тисячам переселенців на суму 600 тисяч гривень.

Адреса міської організації – вул.. Шпитальна,2. Телефон – 43-76-09, обласної – вул. Гоголя,2. Телефон – 52 10 62

Понад два роки тому активно працює із переселенцями  і  Тернопільський благодійний фонд «Карітас». За словами психолога цієї організації Галини Якубович, допомога також надавалася постійно, організовувалися різноманітні акції  для таких людей – і напередодні  великих релігійних свят, до нового навчального року,  до Дня матері  тощо.  А день назад  відбулася щорічна акція «Дари осені» у приміщенні БФ «Карітас-Тернопіль» для внутрішньо-переміщених осіб зі Сходу.  Ці люди отримали  продуктові  набори –  картоплю, буряк, гречану крупу, квашену капусту, а також молочні  продукти. «Матеріальну та психологічну допомогу у «Карітасі» отримали понад дві тисячі переселенців. Надаємо також медикаменти, у нас є безкоштовна пральня, обіди. Для діток проводяться різні заходи – безкоштовні навчання англійської мови, ручної роботи тощо», додала Галина Якубович.

Адреса організації – вул. Замонастирська, 1.  Телефон –  52-36-84.

Захід відбувся в рамках проекту «Створення на базі Тернопільського прес-клубу комунікаційного майданчика для покращення адаптації та соціалізації внутрішньо переміщених осіб в місцевих громадах” за підтримки Фонду сприяння Демократії Посольства США в Україні .

 

 

28.10.2016, 10:38
7066 Переглядів