Перший спільний захід був цікавим і результативним

18.04.2016, 12:39
125 Переглядів

Як ми вже повідомляли, Тернопільський прес-клуб розпочав реалізацію нового проекту, спрямованого на покращення адаптації та соціалізації внутрішньо переміщених осіб. Його головне завдання – створення своєрідного комунікаційного майданчика, який би сприяв обміну інформацією та координації дій всіх суб’єктів процесу. І вже перший спільний захід довів, що в існуючій суспільній ситуації такий майданчик дуже потрібний.
Справжнім відкриттям стали для місцевих журналістів представники ВПО, які брали участь в цьому заході – голова новоствореної громадської організації “Об’єднання вимушено переміщених осіб ” Наше майбутнє” Юлія Білецька та колишній мешканець Донбасу, а нині ініціатор екологічного проекту в нашій області Євген Хлебніков. Є всі підстави стверджувати, що вони стануть героями багатьох публікацій в тернопільських ЗМІ, а надана ними інформація буде дуже цікавою для тернополян.
До речі, відразу після свого виступу Юлія Білецька отримала запрошення увійти до складу обласного міжвідомчого штабу, який займається питаннями ВПО. Його озвучив начальник відділу організаційних заходів цивільного захисту управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області Ігор Греса. Він же звернувся до журналістів з проханням посприяти в оприлюдненні однієї з актуальних проблем переселенців. А саме – донести до жителів області гостру необхідність допомоги ВПО з безкоштовним житлом на час першого місяця перебування. Саме такого тимчасового житла зараз катастрофічно бракує.
Проект реалізовується за підтримки Фонду сприяння демократії посольства США в Україні.

18.04.2016, 12:39
125 Переглядів