Перший тернопільський телеканал відзначає повне повноліття – 21 рік!

11.09.2012, 12:25
153 Переглядів

16 вересня  першому телеканалі на теренах області – TV-4 виповниться 21 рік. Напередодні  серйозного повноліття працівники телеканалу поділилися своїми здобутками та планами на майбутнє із колегами-журналістами у Тернопільському прес-клубі. Шкода дуже, що прийшли на цю зустріч не усі колеги-журналісти із друкованих, електронних та Інтернет-видань.  Чомусь думалося, що ми, журналісти, «зв`язані одним ланцюгом» у цій складній праці донесення  інформації маємо не те що шанувати один одного, а й тішитися здобуткам, розділяти радість ювілеїв, підтримувати та шанувати один одного. За 21 рік телеканал TV-4  є візитною карткою міста. Він став направду сімейним телеканалом, бо в ефірі є програми і для жінок, і для чоловіків, і для дітей. Протягом 24-х годин  йде мовлення, шість випусків новин на день,  чимало авторських програм, соціальні проекти, цікаві пізнавальні програми про Тернопілля – усе це телеканал TV-4. Окрім Тернопільщини ще чотири області дивляться  наш телеканал, розповіла директор телеканалу Юлія Винокур. За останніми дослідженням , які проводили  експерти, за рейтингом популярності TV-4  посідає третє місце після таких загальноукраїнських каналів, як Інтер та 1+1. «Бути першими – це почесно. Залишатися першими – це велика відповідальність», – зазначила Юлія Винокур. Шеф-редактор відділу новин Оксана Габруська  акцентувала увагу на тому, що новини на телеканалі  відповідають найголовнішому принципу – перевірено,  достовірно,  правдиво. «Ми ніколи не подаємо своїх суджень. Ми подаємо перевірені, збалансовані факти. Глядач нехай сам робить висновки», – каже Оксана Габруська.

На TV-4 працює півсотні людей. Це журналісти, оператори, технічні працівники, які забезпечують цілодобове мовлення. Це команда. Команда однодумців, фанатів своєї справи. Команда, готова підтримати один одного та допомогти. Команда, яка працює задля глядачів – тернополян, які уже не можуть уявити своє життя без ТВ-4. І саме глядачам  була найбільша подяка від колективу телеорганізації.  «Найбільша подяка глядачам – бо усе, що робиться, це для них і задля них», – зазначила Юлія Винокур.

Тернопільський прес-клуб щиросердно вітає наших колег із днем народження. Нехай Ваші задуми здійснюються, плани перевершують усі сподівання. Великих гонорарів, щедрих спонсорів та  родинних гараздів!

11.09.2012, 12:25
153 Переглядів