Пом’янули всіх, хто загинув у ДТП

19.11.2012, 10:51
91 Переглядів

Напередодні Всесвітнього дня пам’яті жертв ДТП, що відзначається у неділю 18 листопада, в Тернопільському обласному управлінні внутрішніх справ зібралися священнослужителі та правоохоронці. У кімнаті духовності присутні вшанували пам’ять загиблих в дорожніх аваріях поминальною молитвою. Отець Василь, який відслужив панахиду, висловив співчуття рідним, що втратили близьких у ДТП, закликав усіх до неухильного дотримання правил дорожнього руху. Пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання.
Цього дня у Тернополі відбулася і громадська акція водіїв. Колона авто проїхала містом із увімкненим ближнім світлом під супроводом Державтоінспекції. Їхній маршрут розпочався від ТЦ «Подоляни». Далі проїхали центральну вулицею міста і зупинились на Театральному майдані. Уже там запалили свічки, вшанувавши пам’ять жертв ДТП.
До слова, за 10 місяців цього року на Тернопільщині сталось близько 1300 дорожньо-транспортних пригод, у яких загинули 67 людей та 295 травмовано. Серед основних причин ДТП, як зазначають в обласному управлінні ДАІ, це перевищення швидкості руху, виїзд на смугу зустрічного руху та порушення правил маневрування.

19.11.2012, 10:51
91 Переглядів