Понад 160 учасників зібрав Всеукраїнський благодійний табір «Ми – Україна!»

09.08.2016, 11:20
142 Переглядів

Понад 160 юнаків та дівчат, в тому числі – діти, віком від 6 років, з різних куточків України беруть участь у Всеукраїнському благодійному таборі «Ми – Україна!». Організували його Світова Управа Спілки Української Молоді та Крайова Управа СУМ в Україні, за підтримки Міністерства молоді та спорту України, в рамках проекту «Україна єдина». Місцем проведення табору обрана мальовнича місцина поблизу м.Червоноград Львівської області.
Саме тут молодь, із різних міст і сіл Луганщини, Донеччини, Дніпропетровщини, Чернігівщини, Тернопільщини, Львівщини та Івано-Франківщини зібралася 1 серпня, щоб провести разом незабутні 12 днів.
Серед учасників – діти, батьки яких загинули в зоні АТО, захищаючи територіальну цілісність України, діти військових, які зараз збройно обороняють суверенітет Батьківщини, діти, яких бої на Донбасі змусили покинути рідні домівки.
Всіх їх та їхні сім’ї, так чи інакше, обпалило полум’я бойових дій на Сході країни, то ж час, проведений разом на СУМівському таборі, стане для них періодом відпочинку, спілкування з ровесниками та пошуку нових друзів.
Досвідчені виховники з України й Америки спрямують їхню молодечу енергію у творче русло, запропонувавши долучитися до цікавих майстер-класів та мистецьких майстерок, які проведуть знані українські письменники та співаки. Фізичне загартування забезпечать теренові ігри, мандрівки та спортивні змаги, а присутність на таборі священика дасть можливість хлопцям та дівчатам отримати духовну опіку та підтримку.
«Всіх таборовиків об’єднує спільна біль через втрату рідних чи домівки, тривалу розлуку з близькими та дорогими для них людьми, тривожні дні і ночі очікування… Їм немає чого ділити, бо в них одна Вітчизна – Україна, а вони – її діти. Віримо, що цей табір стане яскравою та незабутньою подією у їхньому житті!», – кажуть організатори.
До речі, це не перший проект, до якого СУМівці залучають дітей українських Героїв – такі заходи вже відбулися на оселі «Тарасівка» у Великобританії та у Франції в 2015 році та в серпні 2016 року.
Минулого ж року Спілка Української Молоді провела в Україні успішний табір для дітей вимушених переселенців із зони АТО «Дорогою предків».

Спілка Української Молоді (СУМ)молодіжна виховна організація, створена у 1925 році, яка займається вихованням молоді на християнських та патріотичних засадах у дусі гасла «Бог і Україна».У 1946 році діяльність СУМ було відновлено в повоєнній Німеччині. З того часу організація поширює свою працю на різні 10 країн світу в Західній Європі, Північній і Південній Америці та Австралії. Нині СУМ стає однією з двох найбільших українських молодіжних організацій діаспори, а її члени – впливовими громадськими діячами. Ключову роль у формуванні виховної системи організації відіграв засновник школи «національного виховання» проф.Григорій Ващенко, який написав для потреб СУМу свою головну працю «Виховний ідеал».

09.08.2016, 11:20
142 Переглядів