Представників комунальних ЗМІ Тернопільщини навчатимуть медіа менеджменту та монетизації контенту

04.04.2016, 19:31
128 Переглядів

Відбудеться тренінг для представників комунальних друкованих ЗМІ Тернопільщини  на тему «Медіа менеджмент, монетизація контенту та стратегії продажів».
Мета: Сформувати розуміння керівниками комунальних медіа основ медіабізнесу, показати приклади успішних медіа-підприємств, їх структури, а також варіанти монетизації контенту класичних газет та місцевих онлайн медіа.
Цільова аудиторія: редактори, комерційні директори та менеджери відділів продажу тиражу та реклами комунальних видань. Тренер БОРИС РОДІЄВСЬКИЙ – Член Асоціації українських медіа-консультантів, один з провідних тренерів Інституту розвитку регіональної преси  www.irrp.org.ua та Інтерньюз Україна http://internews.ua/ . Провів декілька десятків тренінгів та консалтингових проектів на замовлення громадських організацій України, Бєларусі, Казахстану. Автор книг «Те, що повинен знати та вміти менеджер відділу реклами ЗМІ», «Відділ продажу, практичні рекомендації керівнику».

Досвід практичної роботи в медіабізнесі з 1994 року від рекламного агента до першого заступника генерального директора медіа корпорації RIA (Вінниця, Тернопіль, Хмельницький, Козятин і т.д.) також створював і відповідав за роботу відділів реклами мережі міських газет «Газета по-киевски» (Львів, Донецьк, Харків, Одеса)
Зараз засновник РА «Агентство газетної реклами».

Тренінг пройде у конференц-залі №3  (3 поверх) готель “Тернопіль” вул. Замкова,14

Проект «Реформа роздержавлення комунальних друкованих ЗМІ  в Тернопільській області» реалізовується Тернопільським прес-клубом у партнерстві з Тернопільською обласною державною адміністрацією та обласною радою за підтримки програми «Український Медійний Проект (У-Медіа)».

ПРОГРАМА  Тренінг-для-ЗМІ-Тернопіль-06 квітня-2016

04.04.2016, 07:31
128 Переглядів