Її провели Тернопільські обласна та міська організації Товариства Червоного Хреста України. Квітку добра та милосердя волонтери дарують тернополянам за їхні пожертви. « За будь-яку суму, кинуту у скриньку, вручають нарцис – першу весняну квіточку. Це не просто квітка, це символ добра та милосердя, це той місточок, який об’єднує усіх: хто надає допомогу і того, хто її отримує. Цього року благодійні внески спрямовані на лікування поранених бійців, допомогу їхнім сім’ям, а також родинам, які залишились без годувальників в результаті збройного конфлікту на сході країни», – каже голова Тернопільської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Олександра Бригадир. Керівник розповіла, що кожного року кошти за придбану квіточку збираються на різні цілі. У перший рік проведення такої акції, приміром, акумулювали кошти на закупівлю вітамінів для дітей, хворих на туберкульоз. «Ми тоді зібрали 4 тисячі, це була надзвичайно велика сума на той час, – розповідає Олександра Бригадир.- Сьогодні ми зібрали 4 039грн. На превеликий жаль, це така ж сума, яка була шість років тому, коли ми проводили акцію «Квітка добра й милосердя» вперше. Якщо врахувати рівень інфляції, то за ці кошти важко закупити щось суттєве».
Волонтерами акції «Квітка добра та милосердя» були учні тернопільських шкіл, студенти Тернопільського інституту соціальних та інформаційних технологій та Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачовського .
Також в рамках акції старшокурсники медуніверситету усім охочим вимірювали артеріальний тиск, надавали консультації спеціалісти «Центру здоров‘я», працював інформаційний майданчик та розповсюджувалась санітарно-освітня література.
Дана акція відбулась в рамках Всеукраїнського місячника Товариства Червоного Хреста України під гаслом „Боротьба за мир – боротьба за здоров’я. Приєднуйся до руху Червоного Хреста”. Мета місячника – допомогти людям зрозуміти принципи добра, милосердя, гуманізму, оздоровити людські серця, скуті холодом буденного життя, зокрема, привернути уваги суспільства до проблем найбільш соціально незахищених верств населення, поранених бійців, сімей, які залишились без годувальників, вдів, дітей-сиріт, переміщених осіб з території проведення антитерористичної операції та з Автономної Республіки Крим.