«Пізнавати культуру іншого народу можна через мову, традиції, історію та… кухню»

29.06.2016, 14:53
122 Переглядів

Так вважає родина переселенців із Криму Ельнур та Мєрьєм. Минуло понад два роки, як вони не мають можливості жити на своїй історичній батьківщині. Поселилися спершу у Стрию, а потім переїхали у Тернопіль.  Життя потрібно було уже вкотре розпочинати з нуля. І вони ризикнули – написали бізнес-проект і … отримали фінансування від представництва ЄС  на  започаткування власної справи. Кримські татари Ельнур та Мєрьєм відкрили перший у Тернополі заклад, де готують справжні кримськотатарські страви.

У «Кримській підкові» кожного відвідувача зустрічають дуже щиро та гостинно. У кафе звучить автентична музика цього народу, на стінах – фото з історичними пам’ятками півострова, його пейзажами, традиційними орнаментами, елементами національного одягу та ляльками у традиційному кримськотатарському вбранні. І звичайно два прапори – український та кримськотатарський.

Господарі докладно розкажуть про кожну страву. Їх тут небагато – Ельнур та Мєрьєм поки працюють самі, у них поки ще немає помічників. Мєрьєм гордо каже, що усі страви – за рецептами чоловіка. Гостям пропонують шурпу, лагман, чебуреки з різними начинками,  плов тощо. І надзвичайно смачна (зрештою, як й інші наїдки) кава, приготовлена на піску у джезвах. І – пахлава. Справжня, яка просто тане у роті. “Ми дуже хочемо, щоб з нашою кухнею познайомилися більше тернополян.  Ми тільки розпочали роботу, але плануємо, що тут, у нас,  українці пізнають і  нашу культуру, і традиції. А ще дуже хочемо, щоб приходило багато дітей. Ми готуємо усі страви із свіжих продуктів, ми не використовуємо замороженого м’яса. Якщо хтось любить гострі страви, то ми окремо додаємо до них інші  приправи», – розповідають господарі.

«Кримська підкова» працює не так давно, але уже має постійних відвідувачів. Смакота помножена на гостинність – це початок успіху.  Ельнур та Мєрьєм дуже сподіваються, що  тернополяни приймуть їх у тернопільську родину, полюблять кримськотатарську кухню та захочуть глибше пізнати культуру народу, який  так близький до долі українського…

1-11-2

 

 

29.06.2016, 02:53
122 Переглядів