«Районки» стають незалежними

07.03.2016, 13:20
158 Переглядів

Відбувся семінар по роз’ясненню положень, термінів і способу реалізації Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», в якому взяли участь головні редактори місцевих комунальних ЗМІ, голови райдержадміністрацій і районних рад Тернопільщини. Це був перший захід єдиного наразі в Україні регіонального проекту для допомоги комунальним друкованим ЗМІ в ході реформи роздержавлення, який реалізовується Тернопільським прес-клубом у партнерстві з Тернопільською обласною державною адміністрацією та обласною радою за сприяння програми «Український Медійний Проект» Інтерньюз. Методичну підтримку надає кафедра журналістики Тернопільського коледжу міжнародного університету «Україна».
У рамках проекту передбачається здійснення всебічного моніторингу матеріально-технічного, фінансового і творчого потенціалу комунальних ЗМІ, консультування трудових колективів редакцій щодо вибору оптимального способу приватизації, організація навчальних семінарів для керівників комунальних ЗМІ і представників їх засновників – місцевих органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування, юридичний супровід підготовки проектів відповідних рішень та документації, організація тренінгів з медіа менеджменту тощо.
Головним експертом семінару виступив перший секретар Національної спілки журналістів України, в.о.голови НСЖУ Сергій Томіленко. У роботі взяли участь заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Ігор Вонс та керуючий справами обласної ради Ігор Дулеба.

07.03.2016, 01:20
158 Переглядів