«Свободівці» уже зареєстровані

13.08.2012, 19:52
44 Переглядів
svoboda pressclub ternopil

10 серпня Центральна виборча комісія зареєструвала кандидатів у народні депутати від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» на виборах у багатомандатному загальнодержавному виборчому окрузі та в одномандатних мажоритарних виборчих округах.  Про це під час прес-конференції повідомив голова обласної організації партії Олексій Кайда, який балотуватиметься по одномандатному окрузі №163 (Тернопіль). Серед кандидатів-мажоритарників від ВО «Свобода» на Тернопільщині – і заступник голови обласної організації Михайло Головко (виборчий округ 3164). Ще один заступник Кайди – Олег Сиротюк йде у кандидати від партії за списком – №16. Вонр також взяли участь у прес-конференції. «У багатомандатному окрузі зареєстровані 219 кандидатів ВО «Свобода», у одномандатних – 35  кандидатів-мажоритарників. «Свобода» виставляє своїх кандатів-мажоритарників в усіх без винятку областях України, зокрема й у столиці донецького кримінально-олігархічного клану – Єнакієвому», зазначив Олексій Кайда.

Він також додав, що «Свобода» узгодила свої дії із об»єднанню опозицією на цих виборах. «Переговори були складними, однак ми домовилися про найголовніше – спільні дії на виборах та спільні дії к парламенті, – сказав Олексій Кайда. – Ми також погодили кандидатів по мажоритарних округах. Виходячи із домовленостей, «свободівці» балотуються по двох округах Тернопільщини, об»єднана опозиція – по трьох».

Михайло Головко та Олег Сиротюк зазначили, що головне завдання партії у парламенті – «зламати хребет чинній злочинній владі».

13.08.2012, 07:52
44 Переглядів