Тернополянам запропонували новий онлайн-інструмент для обрання партій

09.07.2019, 18:06
122 Переглядів

   Громадська організація «Центр UA» презентувала у Тернополі онлайн-інструмент  “Вибори 2019: За кого голосувати?” . Він дає можливість швидко ( за 15-20 хвилин) і просто ознайомитися з суттю програмних обіцянок топ-12 політичних партій, які змагаються на нинішніх дострокових парламентських виборах.

А також – порівняти позиції кандидатів у 25 сферах політики, які входять до компетенції Верховної Ради України. Крім цього інструмент пропонує пройти онлайн-тест – обрати з позицій партій ті, які відповідають вашим особистим поглядам, і в результаті побачити ТОП-3 партій, програми яких вам найбільш підходять.
Команда Центру UA переконана, що запропонованим інструментом скористається принаймні кілька сотень тисяч користувачів, які матимуть вплив на розподіл голосів між партіями на цих виборах, і в даному випадку можна буде говорити про свідомий та відповідальний вибір. Також громадські активісти радять виборцям шукати результати аналізу передвиборчих програм партій у текстовому форматі – на сайтах спецпроекту “Вибори Вибори” та Лівий берег , у форматі радіопрограм – на сайті Українського радіо, а у форматі телеоглядів – на 24 каналі.

09.07.2019, 06:06
122 Переглядів