Тернопільський прес-клуб презентує «Студії сучасної журналістики»

18.09.2015, 09:19
152 Переглядів

Раді вам повідомити,  що за сприяння Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні розпочинаємо реалізацію проекту  “Студії  сучасної журналістики Тернопільського прес-клубу як інструмент підвищення професійних стандартів у надзвичайній суспільно-політичній ситуації”. Проведення кардинальних демократичних реформ в умовах протистояння  збройній агресії та потужній інформаційній війні з боку Росії поставило нові серйозні виклики як перед українським суспільством в цілому, так і перед працівниками ЗМІ. Останнім необхідні додаткові знання щодо того, як реалізувати засади свободи слова, як протистояти масованій ворожій пропаганді, як правильно писати про те, що відбувається у зоні військових дій тощо. Особливо це стосується журналістів-початківців та студентів факультетів і відділень журналістики, яким доводиться переорієнтовуватися паралельно із освоєнням азів професії. Для допомоги в отриманні відповідних знань заплановано провести сім тренінгів під керівництвом досвідчених сертифікованих фахівців – таких, як Людмила Гуменюк (центр Медіа-реформ), медіа-експерт Олег Хоменок ( Інтернюз Україна), Діана Дуцик (виконавчий директор ГО «Телекритика»),  представники Незалежної Медіа-профспілки України, медіа-юристи та інші.

   Окрім цього у прес-клубі щотижня проводитимуться практичні заняття з студентами та журналістами-початківцями. Оволодівати професією їм допоможе підготовка матеріалів для сайту прес-клубу під керівництвом досвідченого редактора. Спеціальні знання, необхідні для їх ефективної роботи, отримають також прес-секретарі молодіжних  громадських організацій. І вже для всіх слухачів «Студій» буде організовано низку цікавих зустрічей з учасниками АТО, волонтерами, працівниками воєнкоматів, правоохоронцями, юристами, психологами, де обговорюватимуться нюанси висвітлення у ЗМІ тих чи інших подій, проблем і ситуацій.

   Формування групи слухачів «Студій сучасної журналістики» завершується.  Телефон для довідок – 050-528-03-15, 096-390-3025.

15

13

517

18.09.2015, 09:19
152 Переглядів