Тернопільські журналісти можуть навчитися тому, як працювати у «гарячих» точках

04.07.2014, 12:04
198 Переглядів

Інститут масової інформації, у партнерстві з міжнародною організацією «Репортери без кордонів», запрошує журналістів на дводенний навчальний семінар по роботі в гарячих точках.  В рамках семінару відомі журналісти, які мають значний досвід роботи у гарячих точках, лікарі-парамедики, спеціалісти з інформаційної безпеки та психологи, розкажуть про вкрай необхідні речі. Приміром,  як швидко та безпечно передавати інформацію з гарячих точок в редакцію або одразу в мережу;  як правильно поводитись журналісту при роботі в гарячих точках; як приховувати дані, які можуть наразити вас на небезпеку;  як зберігати «холодну» голову, працюючи в гарячих точках і не втрачати об’єктивність;  як поводити себе, якщо ви потрапите в полон до ворога; як надавати першу медичну допомогу собі та іншим; що має бути в аптечці, яку повинен мати з собою журналіст, їдучи в гарячу точку і т.п.

Для журналістів з власним досвідом такої роботи буде можливість поділитись знаннями з іншими учасниками семінару.

Тренінг відбудеться у Києві 12 та 13 липня. Відбір учасників буде здійснюватись за результатом заповнення анкети. Анкети можна заповнювати до 9 липня включно (анкети, заповнені пізніше, також розглядатимуться за умови високої мотивації).  Підтвердження участі у тренінгу учасники отримають не пізніше 10 липня. Перевага надаватиметься журналістам, які уже мають певний досвід роботи в гарячих точках в Україні, проте подавати заявку можуть також і ті, хто лише планує отримати такий досвід.  Участь у тренінгу є безкоштовною. Організатори забезпечують усіх учасників харчуванням, а також компенсують витрати на проїзд та проживання для учасників з інших міст.

 Контактний телефон: (050) 44-77-063 (Ірина).

http://www.telekritika.ua/profesija/2014-07-03/95381

Фото тернопільського журналіста Ігоря Крочака із зони АТО

ato

ato_

04.07.2014, 12:04
198 Переглядів