Тернопільські «Свобода» та «Батьківщина» заявили про спільні дії

14.08.2012, 15:27
50 Переглядів

Сьогодні, 14 серпня, у Тернопільському прес-клубі при журналістах голови обласних організацій партійних осередків «Свободи» та «Батьківщини» підписали заяву про спільні дії під час виборчої кампанії та діяльності у Верховній Раді України. Підписи та печатки під заявою поставили голова обласної організації ВО «Свобода» Олексій Кайда та голова обласної організації ВО «Батьківщина» Василь Деревляний.

Згідно із заявою, представники партій представили журналістам кандидатів від опозиції, яких підтримуватимуть обидві сторони. У документі, зокрема, йдеться: «Тернопільські обласні організації Всеукраїнського об»єднання «Батьківщина» та Всеукраїнського об»єднання «Свобода» узгодили між собою кандидатів у народні депутати в одномандатних виборчих округах та здійснюватимуть їх взаємну підтримку». Йдеться про Олексія Кайду (163 виборчий округ), Михайла Головка (164 виборчий округ), Володимира Бойка (165 виборчий округ), Михайла Апостола (166 виборчий округ), Івана Стойка (167 виборчий округ).
Як зазначили політики, їхні політичні сили координуватимуть свої дії у виборчих комісіях, при організації роботи спостерігачів для забезпечення дотримання законодавства під час виборів. У парламенті вони також діятимуть спільно задля «повалення диктатури Януковича, ліквідації наслідків його правління та недопущення реваншу режиму кримінальної окупації, задля встановлення справедливості в політичній, правовій, економічній і соціальній сферах життя та захисту української ідентичності Тернопільської області».
Олексій Кайда та Василь Деревляний зазначили, що переговорили не були простими, однак кожна політична сила поступилася власними амбіціями задля спільної перемоги.
Участь у пресовій конференції також взяли Михайло Головко, Володимир Бойко та Михайло Апостол.

14.08.2012, 03:27
50 Переглядів