«УДАР» в зеніті виборчої кампанії: завдання, оцінки, викриття»

18.09.2012, 16:51
222 Переглядів

Такою була тема чергового засідання Тернопільського прес-клубу, яке відбулося сьогодні. Гостями журналістів були голова обласної організації партії «УДАР» Ігор Побер та кандидат у народні депутати від цієї політичної сили по 164-му виборчому окрузі Віталій Ломакович. Щоправда, не обійшлося без проблем – на прес-конференцію бажали потрапити з півтора десятки представників організації «Тризуб» імені С.Бандери, як, за їхніми словами, «мають питання до Ломаковича». Оскільки участь у прес-конференціях беруть лише журналісти, дати запитання гостям мали можливість лише представник загальноукраїнського ЗМІ та довірена особа одного з кандидатів по 164 виборчому окрузі. Віталій Ломакович відповів на них у повному обсязі.
Ігор Побер та Віталій Ломакович зазначили, що, на жаль, деякі лідери опозиційних сил не дотримуються підписаного меморандуму про непоборення та будують свої виступи на зустрічах на необґрунтованій критиці партії «УДАР». «Шкода, що витрачаються сили на звинувачення, хоча мета у нас одна, якщо вірити заявам інших опозиційних сил, – усунути від влади Партію регіонів», – прокоментували ударівці.
Така гостра необхідність постала тому, що політика цієї партії не відповідає ані національним інтересам України, ані інтересам людей. «Вона спрямована на розкол суспільства, нехтування позицією і думкою громадян. Подальше перебування Партії регіонів при владі блокує можливості для підвищення рівня життя в Україні та розвитку держави в напрямку європейських стандартів», – висловив точку зору Віталій Ломакович.
Одне з останніх яскравих підтверджень істинного обличчя влади – ситуація з компанією “Хлібінвестбуд”, каже кандидат у депутати. «Створена “з повітря” завдяки державному сприянню, наданню привілейованого доступу до елеваторів, експортних квот та транспортних послуг, вона дісталася за безцінь наближеному до влади офшорному власнику. Держава ж, що вивела компанію у лідери міжнародних рейтингів у Центрально-Східній Європі і забезпечила їй сотні мільйонів євро доходів, втратила над нею контроль без будь-якої компенсації. Так сталося, бо компанія і створювалася під майбутніх власників — представників “Сім’ї”, вузького кола обраних, для яких і “розбудовує” країну нинішній президент», – прокоментував Віталій Ломакович.
Демократичні сили повинні виграти вибори, створити більшість у парламенті і примусити президента призначити уряд демократичної більшості, переконаний політик. Ігор Побер додав, що задля усіх демократичних перетворень «УДАР» має чіткий план дій, конкретний перелік законопроектів і команду, здатну їх втілити. А Віталій Кличко особисто виступає гарантом виконання командою УДАРу власних зобов’язань.
Під час прес-конференції кандидат у народні депутати Віталій Ломакович також розповів про ситуацію, яка складається в зеніті виборчої компанії на 164-му виборчому окрузі. Зокрема, про порушення законодавчих та моральних норм, які мають місце, а також підняв таку важливу проблему, як протидія масовому підкупу виборців. Кандидат у депутати зазначив, що наразі факти підкупу збираються, і як тільки будуть беззаперечні докази та свідки, які погодяться розповісти про зловживання деяких кандидатів, справу буде передано до суду.

18.09.2012, 04:51
222 Переглядів