У Кременці руйнували передвиборчі технології

30.09.2012, 23:32
134 Переглядів

У Кременці на Тернопільщині відбувся семінар «Руйнування передвиборчих інформаційних технологій серед молоді», який був проведений в рамках Інформаційно-просвітницької кампанії з руйнування політичних інформаційних маніпуляцій «Я хочу…» Коаліції Виборчих Ініціатив «Дзвін». Організувала захід Тернопільська обласна молодіжна громадська організація «Спілка Молодіжного Самоврядування» спільно із Центром політичних студій та аналітики, а його учасниками стали студенти вузів Кременця, члени студентських, молодіжних та громадських організацій, громадські активісти. Тренерами ж виступили Ігор Процик (Центр політичних студій та аналітики) і Наталя Лазорко (Спілка Молодіжного Самоврядування).

В ході проведення семінару учасники ознайомились із системою виборчого законодавства в Україні, поняттями «маніпуляція», «політичне маніпулювання», «адміністративний ресурс», способами та формами їх використанням у передвиборчий та виборчий період політичними партіями та кандидатами-мажоритарниками, а також навчились розпізнавати політичні маніпуляції і застосовувати способи їх протидії.

Взагалі мета згаданої кампанії – залучення пересічних громадян до групового обговорення важливих соціально-політичних проблем країни напередодні парламентських виборів 2012 року та формування свідомості активного громадянина-виборця, який не просто пасивно споглядає за ходом виборчого процесу, а бере у ньому безпосередню активну участь.

30.09.2012, 11:32
134 Переглядів