У робочій групі НСЖУ з питань реформування газет працюватимуть фахівці Міністерства юстиції

24.02.2017, 14:01
29 Переглядів

Міністерство юстиції України ухвалило рішення делегувати до складу робочої групи Національної спілки журналістів України з питань реформування комунальних газет трьох фахівців Міністерства. Про це йдеться у листі до НСЖУ від заступника Міністра юстиції з питань державної реєстрації Павла Мороза.

Зокрема, відомство делегує начальника відділу правової експертизи документів друкованих засобів масової інформації та інформаційних агентств Управління реєстрації громадських формувань, друкованих засобів масової інформації та інформаційних агентств Департаменту державної реєстрації та нотаріату Маріну Семенко; начальника відділу нормативно-правового забезпечення державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців Управління нормативно-правового забезпечення державної реєстрації Департаменту приватного права Анну Соколову; головного спеціаліста відділу забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців Управління розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Департаменту державної реєстрації та нотаріату Тамару Золотаренко.

Таке рішення прийнято у відповідь на звернення керівництва НСЖУ щодо необхідності об’єднання зусиль Спілки та Мінюсту для реалізації масштабної програми супроводу  роздержавлення комунальних та державних газет.

– Перед колективами редакцій постає багато питань, пов’язаних із роздержавленням – відходом газет від органів влади і  перетворенням на приватний медіабізнес,- наголошує в.о.голови НСЖУ Сергій Томіленко. –  І фахівці саме Міністерства юстиції можуть реально допомогти належному виконанню на місцях Закону про реформування. У Спілці підкреслюють, що від редакторів щодня надходять запити щодо тих чи інших питань реформування, державних реєстраційних дій, щодо захисту прав у ситуації тиску від органів влади чи політиків, щодо отримання проектів документів, методичної допомоги персоналу тощо.

Зазначимо, що до складу робочої групи НСЖУ входять редактори комунальних ЗМІ, активісти Спілки, медіаюристи. Куратором роботи є секретар НСЖУ, головний редактор газети «Обрії Ізюмщини» Костянтин Григоренко.

http://nsju.org/index.php/article/6108

 

24.02.2017, 02:01
29 Переглядів