У Тернополі презентували вебінари для виборців

05.10.2012, 18:32
184 Переглядів

5 жовтня 2012 року Тернопільський обласний осередок Комітету виборців України презентували проект підвищення обізнаності виборців про їхні права та виборчі процедури: «ВЕБІНАРИ ДЛЯ ВИБОРЦІВ», «ГАРЯЧА ЛІНІЯ», ОН-ЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЇ. Презентували проект – Голова Правління Тернопільського обласного осередку КВУ Тетяна Тарасенко, юрист ТОО КВУ Володимир Курило.
На презентації були представлені вебінари*, з яких виборці мають можливість почерпнути інформацію про права виборців та їх захист, про уточнення списків виборців, про виборчі бюлетені та відсутність графи «проти всіх», про голосування «на дому», про наслідки підкупу виборців та методи запобігання та багато супутньої корисної інформації.
Доповідачами вебінарів є:
• Олександр Черненко – Голова Правління Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України» – політолог, громадський діяч.
• Олексій Горецький – Голова Рівненської обласної громадської організації «Комітет виборців України» – юрист, правозахисник.
• Сергій Ткаченко – Голова Донецької обласної громадської організації «Комітет виборців України» експерт з виборчих процесів, громадський діяч.

Інформацію про повний перелік висвітлених питань та скористатися можливістю перегляду вебінарів можна отримати на сайті «Вибори в Україні» (http://www.electioninfo.org.ua/index.php?i=1067).
Виборці можуть отримати безкоштовні кваліфіковані консультації про їхні права та виборчі процедури за телефоном «гарячої лінії» КВУ (044) 425-21-66, а також через он-лайн консультації на «Форумі» сайту «Вибори в Україні» http://www.electioninfo.org.ua.

Довідково: ВГО «Комітет виборців України» за підтримки Координатора ОБСЄ в Україні у рамках проекту «Розбудова спроможності в проведенні навчання у виборчому процесі та підвищення обізнаності виборців» поширює інформацію через вебінари для виборців, з метою надання їм необхідних знань та навичок. Участь у презентації взяли тернопільські журналісти, представники громадських організацій, кандидати у депутати та їхні довірені особи.

Прес-служба Тернопільського обласного осередку КВУ

* Вебінар – «віртуальний» он-лайн семінар, доступний після проведення в режимі відео он-лайн перегляду

 

05.10.2012, 06:32
184 Переглядів