У Тернопільському прес-клубі відкрилася виставка «Жінка в об’єктиві»

05.07.2012, 11:23
83 Переглядів

Понад 50 фото надійшло на конкурс, оголошений  Тернопільською обласною Асоціацією Жінок та Тернопільським прес-клубом, управлінням у справах сім`ї та молоді облдержадміністрації та  обласною організацією «Спілки фотохудожників України». Відбувається він у рамках проекту ««Підвищення рівня обізнаності з питань ґендерної рівності серед громадськості Тернопільщини», підтриманого Українським Жіночим Фондом.

Фотовиставка представлена у Тернопільському прес-клубі  діятиме до кінця липня. Переможців визначить компетентне журі, до складу якого увійшли професійні фотографи, журналісти, представники громадських організацій Тернопілля.
Фотороботи відображають такі теми:  «Жінка і робота», «Жінка і родина», «Жінка і влада», «Жіноча усмішка», «Жіноча душа», «Жінка і суспільство», «Сучасна ділова жінка».

Окрім цього для учасників конкурсу передбачений ще й приз глядацьких симпатій читачів Інтернет-видання realno.te.ua, де презентуються усі фото, що надійшли на конкурс. Автор фото, який набере найбільше голосів, також отримає спеціальний приз.

Нагородження переможців фотоконкурсу «Жінка в об’єктиві» відбудеться на початку серпня.

05.07.2012, 11:23
83 Переглядів