У школах Чортківського району портрети Януковича вішати не можна

26.06.2012, 15:35
88 Переглядів

Заборонили вішати портрети політичних діячів у школах у Чортківському районі. Чи правомірні такі рішення дізнається прокуратура. У Чортківській районі раді пояснюють, що таке рішення прийняли з метою недопущення залучення дітей шкільного та дошкільного віку до політичних процесів.

– Керуючись статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада вирішила заборонити використання портретів політичних та державних діячів сучасності в закладах спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чортківського району, – розповів заступник голови районної ради Любомир Хруставка. Пан Хруставка каже, що за це рішення проголосували більшість депутатів, тому прийняли його без суперечек.
– Було декілька варіантів цього рішення, – розповідає посадовець. – Але зупинились на цьому.
За всі роки незалежності України в школах вішали портрети діючих президентів. Наразі у Чортківському районі зробити це буде не можливо. Через це прокуратура зайнялась цим питанням.
– Ми зараз проводимо перевірку, щодо законності таких дій, – розповідає в. о. начальника пресс-служби прокуратури Руслан Райчиба.
Матеріал сайту  http://20minut.ua/

26.06.2012, 03:35
88 Переглядів