Черговий крок  до приватизації районних газет зробили в Києві

19.12.2016, 09:00
194 Переглядів

 У Києві відбулася всеукраїнська нарада з питань реформування комунальних ЗМІ, участь в якій взяли і представники Тернопільщини. Зокрема, головні редактори районних газет області Вікторія Іваніцька (Кременець), Наталя Гамера (Ланівці), Алла Омельчук (Шумськ), Мар’яна Полянська (Чортків), заступник головного редактора обласної газети «Свобода» Михайло Лисевич та координатор проекту Тернопільського прес-клубу по сприянню роздержавленню комунальних ЗМІ Володимир Андріїшин. Учасники наради мали можливість поспілкуватись із провідними юристами проекту ОБСЄ в Україні «Підтримка сталого розвитку реформування державних і комунальних ЗМІ», фахівцями Міністерства юстиції та Фонду держмайн України з питань, що їх цікавлять, а саме – організація перетворення юридичної особи – редакції газети і господарське підприємство з приватною формою власності.

Нараду організували  Державний комітет телебачення і радіомовлення України та НСЖУ. В її роботі взяли участь віце-перм’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко та перший секретар НСЖУ Сергій Томіленко.

Нагадаємо, що в Україні з 1 січня 2016 року триває реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ шляхом роздержавлення. На Тернопільщині в першому пілотному етапі цього процесу зголосилися колективи 10 газет, які отримали підтримку від свої попередніх заснвників – відповідних адміністрацій і рад.

На фото (зліва направо)– учасниці всеукраїнської наради з питань реформування комунальних ЗМІ з Тернопільщини Вікторія Іваніцька (Кременець), Наталя Гамера (Ланівці), Алла Омельчук (Шумськ).

19.12.2016, 09:00
194 Переглядів