Через недопалок виникла пожежа у підвальному приміщенні клубу, де розташована виборча комісія

21.07.2019, 16:27
8165 Переглядів

Про це на черговому брифінгу «Дня виборів з Тернопільським прес-клубом» поінформував начальник відділу комунікації головного управління Національної поліції у Тернопільській області Сергій Крета.  Випадок стався у  с. Слобідка-Мушкатівська Борщівського району – виборча дільниця №610118 (ОВО №167). Пожежу вдалося ліквідувати на початковій стадії. А виникла вона через викинутий недопалок. Загалом до поліції області надійшло 10 повідомлень про можливі порушення на виборах. За словами Сергія Крети, день голосування проходить поки спокійно.

Представники громадських організацій, які спостерігають за перебігом виборів (Комітету виборців України, ОПОРИ,  коаліції ГО «За чесні та прозорі вибори!», Центру суспільних досліджень ПОЛІС), також особливих порушень, які б вплинули на результати голосування, не фіксують. Є поодинокі факти намагання видати бюлетень без відповідних документів – порушення традиційне для сільських невеликих ДВК, не в усіх населених пунктах прибрали виборчу агітацію – здебільшого це стосується  місць стихійної реклами, деякі приміщення сільських виборчих комісій не повністю пристосовані для голосування,  інформаційні плакати про кандидатів розміщені не в алфавітному порядку, а про політичні сили – не в такому порядку, як у бюлетені, недостатня кількість виборчих скриньок – це стосується великих дільниць.

Представники штабів політичних сил, а також самі кандидати у депутати також зауважили, що особливих порушень не фіксують.

Водночас, усі спостерігачі наголошували на достатньо низькій явці виборців. Так, по 163 виборчому окрузі (Тернопіль) на 14.00 проголосували лише 16% тернополян.

21.07.2019, 04:27
8165 Переглядів